Çekmecenin Olmazsa Olmaz Şalları


Çekmecenin Olmazsa Olmaz Şalları

Hepimizin şal çekmecesinde olmazsa olmaz dediğimiz, dışarı çıkarken "bugün farklı bir şal takayım" deyipte yine elimizin o şallara gittiği, favorilerimizin en başında yer aldığı bir şal grubu muhakkak vardır. İşte bizde favorilerinizin başında olan o şallara yenilerini eklemenize yardımcı olacağını düşündüğümüz o ürünleri aşağıya sıraladık. Tabiki bu şalları sıralarken, tok duruşlu olmasına, kayma yapmamasına ve sizi gün boyu rahat ettirmesine dikkat ettik.

Alya Şallar
Her zaman söylediğimiz gibi Qef amblemi ile kombinlerinize farklılık katacak olan bu şallar tok duruşludur, ütü istemez, kolay şekil alır, iç göstermez ve kayma yapmaz. Üstelik tam 20 renk seçeneği ile çekmecenizin ilk sıralarında boy gösterecek gibi görünüyor.


 
%100 Pamuk Desenli Şallar
Pamuk severlere özel üretilen bu şallar 4 mevsim kullanıma uygunluğu ile vazgeçilmeziniz olmayı hak ediyor. Hemen hemen tüm kıyafetlerinize uyum sağlayacağını düşündüğümüz 13 farklı renk seçeneği 4 ayrı deseni ile olmazsa olmazım dediğiniz o şallarınızın arasına yer açmanız gerekebilir.

 
 
Kokulu Pamuk Şallar

Amber, Ocean, Pink Flowers ve Lavender şallarının benzersiz kokularla harmanlandığı bu seri ile çekmeceni kokuyla büyüle! Tok duruşluluğu, iç göstermemesi, kayma yapmaması ile favorilerin olacak bu seri en güzel renk tonlarından oluşuyor. Seni en özel anılarına götürecek Kokulu Pamuk Şal koleksiyonumuz bir tık uzağında seninle...


 
Dokuma Şallar
Özel tezgahlarda özel desenlerle dokunan Woven Shawls serisi. Biz üretirken %100 pamuk olmasına, terletmemesine, gün boyu sizi rahat ettirmesine ve birde tüm kombinlerinize uyum sağlayacak renklerin olmasına dikkat ettik. Size sadece istediğiniz seriyi ve rengi seçmek kalıyor.

 


Yorum Yap

Yorum Yapmak için Lütfen Giriş Yapın veya Üye Olun