Davet Stiline Uygun Şallar


Davet Stiline Uygun Şallar
Davet, düğün, nişan, kutlama vb. özel günlerde bazen sadece tek bir aksesuar ile kombininizi tamamlamak mümkün. Biz o aksesuarı şal olarak düşündük ve sadece şal ve birkaç ufak detay ile şık olabilmenin püf noktalarını aşağıdaki yazımızda bir araya getirdik.
 
Birinci sırayı Black To White şalları alıyor,
Siyah, gri, füme, kırmızı ve tonları renginde düz bir elbise üzerine Black To White serisinin tüm şallarını taktığınızda çok şık bir kombin elde edeceğinize eminiz. Black To White serisi medine ipeği kumaşıyla hem sizi terletmeyecek hemde hareketlerinizi kısıtlamanıza gerek kalmayacak. Kombininizi aksesuar parçalarıyla tamamladıktan sonra bizce tüm özel günlere gözünüz kapalı katılabilirsiniz.

 
 
İkinci olarak Qef amblemiye dikkat çeken Alya Şallar ,
Alya şallar günlük veya ofis stillerinizde de kullanabileceğiniz gibi, özel günlerde de kullanabileceğiniz çok amaçlı bir ürünümüzdür. Tercih edebileceğiniz birçok ana ve ara renkten oluşan, 20 farklı renk seçeneği ile Alya şallar, kombininizi tamamlamanızda size büyük kolaylık sağlayacak. Düz renklerden oluşan bu şalları desenli veya çok detaylı kıyafetlerinizle kullanmanızda bizce hiçbir sakınca yok.


 
Üçüncü olarak Daisy serisi,

Papatya kadar yumuşak buzlu krep kumaşı, birbirinden güzel 24 farklı renk seçeneği ile kombinlerinize uyum sağlayacak ve vazgeçilmez şallarınız arasında yerini alacak bizden söylemesi...

 
 


Yorum Yap

Yorum Yapmak için Lütfen Giriş Yapın veya Üye Olun