Çekmecenin Olmazsa Olmaz Şalları


Çekmecenin Olmazsa Olmaz Şalları
Hepimizin şal çekmecesinde olmazsa olmaz dediğimiz, dışarı çıkarken "bugün farklı bir şal takayım" deyipte yine elimizin o şallara gittiği, favorilerimizin en başında yer aldığı bir şal grubu muhakkak vardır. İşte bizde favorilerinizin başında olan o şallara yenilerini eklemenize yardımcı olacağını düşündüğümüz o ürünleri aşağıya sıraladık. Tabiki bu şalları sıralarken, tok duruşlu olmasına, kayma yapmamasına ve sizi gün boyu rahat ettirmesine dikkat ettik.

Elegance Şallar
Her zaman söylediğimiz gibi Q logosu ile kombinlerinize farklılık katacak olan bu şallar tok duruşludur, ütü istemez, kolay şekil alır, iç göstermez ve kayma yapmaz. Üstelik tam 34 renk seçeneği ile çekmecenizin ilk sıralarında boy gösterecek gibi görünüyor.


 
Bubble & Brush Serisi
Ferahlık içeren ipliklerle dokunan bu şallar ilkbahar ve yaz aylarında vazgeçilmeziniz olmayı hak ediyor. Hemen hemen tüm kıyafetlerinize uyum sağlayacağını düşündüğümüz 20 farklı renk seçeneği ile olmazsa olmazım dediğiniz o şallarınızın arasına yer açmanız gerekebilir.

 
 
Aria Şallar
En geniş renk skalasına sahip olan bu şallar organik ve özel boyalar ile üretildi. Gün boyu tok durur, bozulma ve kayma yapmaz. Aria şallar bürümcük dokusu ve licralı yapısıyla medine ipeğinden uyarlanmıştır. 4 mevsim kullanımınıza uygun olan Aria serisi şallarımız hem yazın hem de kışın tüm kombinlerinizin vazgeçilmezi olmaya aday.


 
İpek Pamuk Şal ve İpek Pamuk Eşarp
Bazen şal bazen eşarp takmak istiyorum diyorsanız bu seri tam size göre. Biz üretirken %100 pamuk olmasına, terletmemesine, gün boyu sizi rahat ettirmesine ve birde tüm kombinlerinize uyum sağlayacak renklerin olmasına dikkat ettik. Size sadece istediğiniz rengi seçmek, bir de "şal mı yoksa eşarp mı taksam" sorusuna cevap vermek kalacak.

 


Yorum Yap

Yorum Yapmak için Lütfen Giriş Yapın veya Üye Olun