Davet Stiline Uygun Şallar


Davet Stiline Uygun Şallar
Davet, düğün, nişan, kutlama vb. özel günlerde bazen sadece tek bir aksesuar ile kombininizi tamamlamak mümkün. Biz o aksesuarı şal olarak düşündük ve sadece şal ve birkaç ufak detay ile şık olabilmenin püf noktalarını aşağıdaki yazımızda bir araya getirdik.
 
Birinci sırayı Black To White şalları alıyor,
Siyah, gri, füme, kırmızı ve tonları renginde düz bir elbise üzerine Black To White serisinin tüm şallarını taktığınızda çok şık bir kombin elde edeceğinize eminiz. Black To White serisi medine ipeği kumaşıyla hem sizi terletmeyecek hemde hareketlerinizi kısıtlamanıza gerek kalmayacak. Kombininizi aksesuar parçalarıyla tamamladıktan sonra bizce tüm özel günlere gözünüz kapalı katılabilirsiniz.

 
 
İkinci olarak Q logosuyla dikkat çeken Elegance Şallar ,
Elegance şallar günlük veya ofis stillerinizde de kullanabileceğiniz gibi, özel günlerde de kullanabileceğiniz çok amaçlı bir ürünümüzdür. Tercih edebileceğiniz birçok ana ve ara renkten oluşan, 34 farklı renk seçeneği ile Elegance şallar, kombininizi tamamlamanızda size büyük kolaylık sağlayacak. Düz renklerden oluşan bu şalları desenli veya çok detaylı kıyafetlerinizle kullanmanızda bizce hiçbir sakınca yok.


 
Üçüncü olarak Bubble & Brush serisi,
Bubble ve Brush serisinin kendine has modern desenleri kombinlerinizde size farklılık katacak. Jakar pamuk kumaşı ve 20 farklı renk seçeneği ile tüm kombinlerinize uyum sağlayacak ve vazgeçilmez şallarınız arasında yerini alacaktır.

 
 


Yorum Yap

Yorum Yapmak için Lütfen Giriş Yapın veya Üye Olun