En Çok Tercih Edilenler "Top 5"


En Çok Tercih Edilenler
"Top 5"
Bu yazımızda en çok tercih edilen şallarımızı özellikleriyle beraber bir araya toplayarak sizlere fikir olmasını amaçladık. Belki "en çok tercih edilenler bunlarsa vardır bir bildikleri" diyerek sizde bu ürünleri diğer şallarınız arasına eklemek isteyebilirsiniz.
 
Bubble & Brush Serisi
Bu şal serimiz ilkbahar ve yaz aylarında size ferah bir yaz vaadediyor. Jakar pamuk karışımından oluşan bu şal serisi 80x200 cm boyutlarındadır. Kendine has modern desenlere sahip olan bu şallar tok duruşludur, iç göstermez ve kayma yapmaz. 20 farklı renkten oluşur.

 
 
Elegance Şallar
Q logosunun tüm kombinlerinizi farklı kılacağını daha önceden söylemiştik. Söylediğimiz gibide oldu ve Elegance şallar en çok tercih edilenler arasında ilk sıralarda yerini aldı. Elegance şallar ütü istemez ve 80x200 cm boyutlarındadır. Aynı zamanda iç göstermez, tok duruşludur ve rahat şekil alır. 34 farklı renge sahiptir.


 
Aria Şallar
En geniş renk skalasına sahip olmasıyla bilinen Aria şallar yine en çok tercih edilenler arasında. Aria şallar özel ve organik boyalar ile üretilmiştir. 80x200 cm ölçülerinde, tok durur, kayma yapmaz ve iç göstermez. Tüm kombinlerinizin tamamlayıcısı olmaya adaydır.


 
İpek Pamuk Eşarp ve Şallar
Pamuğun rahatlığı ve ipeğin zerafetini bir arada sunan bu şallar %100 pamuk ipliklere sahiptir. 4 mevsim kullanımınıza uygundur. Gün boyu rahat etmenizi sağlayacak sihirli iplere sahiptir.

 
 
Black To White Serisi
Hiç bir zaman modası geçmeyecek olan siyah ve beyaz renklerinin eşsiz Qef deseniyle buluştuğu bu şallar en çok tercih edilenler arasına girmeyi başardı. 80x200 cm ölçülerinde, özel tezgahlarda dokunan medine ipeği kumaşı ile dört mevsim Qef kokusu ile sizlerle.

 
 


Yorum Yap

Yorum Yapmak için Lütfen Giriş Yapın veya Üye Olun