En Çok Tercih Edilenler "Top 5"


En Çok Tercih Edilenler
"Top 5"
Bu yazımızda en çok tercih edilen şallarımızı özellikleriyle beraber bir araya toplayarak sizlere fikir olmasını amaçladık. Belki "en çok tercih edilenler bunlarsa vardır bir bildikleri" diyerek sizde bu ürünleri diğer şallarınız arasına eklemek isteyebilirsiniz.
 
Woven Shawls Serisi

Özel tezgahlarda ilmek ilmek dokunan bu şallar 3 ayrı dokuma ve dokumaya özel 26 benzersiz renk seçeneği ile en çok tercih edilenler arasında ilk sırada yerini alıyor. % 100 pamuk kumaştan üretilip, 80x200 cm ölçülerindedir. Tok duruşluluğu, kayma yapmaması ve iç göstermemesi ile çekmecenizde yerini alacak gibi görünüyor.Kokulu Pamuk Şallar

Efsanevi kokuların pamuk kumaşla harmanlandığı benzersiz bir seri... Amber, Ocean, Pink Flowers ve Lavender serisinden oluşan 4 farklı grup ve birbirinden dinlendirici kokular. Kokulu pamuk serisi ile hem kombinlerine enerji kat hem de en özel anılarına gitmeye hazır ol.%100 Pamuk Desenli Şallar 


%100 pamuk dokuyu severlere özel üretilmiş bu şallar ile stilini renklendir. Kendine has modern desenlere sahip olan bu şallar tok duruşludur, iç göstermez ve kayma yapmaz. 80x200 cm boyutlarında olan bu seri 4 ayrı deseni ve 13 farklı rengiyle qefofficial.com' da seni bekliyor. 


 
 
Alya Şallar

Qef ambleminin tüm kombinlerinizi farklı kılacağını daha önceden söylemiştik. Söylediğimiz gibide oldu ve Alya şallar en çok tercih edilenler arasında ilk sıralarda yerini aldı. Alya şallar ütü istemez ve 80x200 cm boyutlarındadır. Aynı zamanda iç göstermez, tok duruşludur ve rahat şekil alır. 20 farklı renge sahiptir.


 
Daisy Şallar
Geniş renk skalasıyla Daisy şallar yine en çok tercih edilenler arasında. Daisy şallar papatya kadar yumuşak buzlu krep kumaştan üretilmiştir. 80x200 cm ölçülerinde, tok durur, kayma yapmaz ve iç göstermez. Tüm kombinlerinizin tamamlayıcısı olmaya adaydır.


 
 


Yorum Yap

Yorum Yapmak için Lütfen Giriş Yapın veya Üye Olun