Günlük Stile Uygun Şallar


Günlük Stile Uygun Şallar
Günlük hayatımızda elbette bizi rahatsız etmeyecek, başımızda yok gibi duracak ve sürekli "bozuldu mu acaba ?" diye dert etmeyeceğimiz şallar hayatımızı kolaylaştıracak, günlük stilimize  yön verecek şallardır . Bu yazımızda hem çok renk seçenekleri ile hem de tüm kriterlerinize uyacak o şalları bir araya getirdik. O zaman başlayalım.

İlk sırada en çok satanlar arasında olan Aria şallarımıza yer verdik,
Ütü gerektirmemesi, tok duruşluluğu, kayma yapmaması, özel ve organik boyalar ile üretilmesi ve birde pantonenin en geniş renk skalasına sahip olmasıyla çekmecenizi tüm bu serinin renkleriyle tamamlayacaksınız dersek yanılmış olmayız heralde.İkinci sırada Bubble & Brush şallar,
Hafif oluşu sayesinde başınızda yokmuş gibi duran bu şallar, modern desenli oluşuyla günlük stilinizde  de size farklılık katmaya kararlı. 20 farklı rengi olan Bubble ve Brush serisinin çekmecenize günlük stilinizde vazgeçilmeziniz  olmasına bir şans verin.

 

Üçüncü sırada İpek Pamuk şal ve İpek Pamuk eşarplar,
İkisini de  dene tarafını seç.  Şal severlere şal, eşarp severlere eşarp. %100 pamuktan oluşan şal ve eşarplarımız tamamen sizin gün boyu rahatlığınız için tasarlandı. Günlük hayatta sıkça tercih edebileceğiniz bu ürünler sizi terletmez, iç göstermez ve kayma yapmaz.

 
 


Yorum Yap

Yorum Yapmak için Lütfen Giriş Yapın veya Üye Olun