İplikten Çözülenler


İplikten Çözülenler: Qef Dokuma Şallar

Haşıldan çıkan iplikler, dokuma leventleri adı verilen büyük silindirlere sarılır ve dokuma öyküsü işte burada başlar. Çözgünün atkıyla birleştiği bu aşama hikayenin en yüksek sesli ancak en heyecan veren sahnesidir. Birbirine kavuşan çözgü ve atkıların oluşturduğu muhteşem dokular artık serüvenin bir sonraki adresine doğru yola koyulmaya hazırdır. Her dokunun, her ipliğin, her rengin gizli kodları olarak adlandırabileceğimiz bir numarası ve karakteri vardır. Bu yazımızda 26 farklı renkten ve 3 ayrı seriden oluşan, özel tezgahlarda ilmek ilmek dokunan  “Qef  Dokuma Şal” koleksiyonumuzdan bahsedeceğiz.

Her İlmeğinde Ayrı Bir Hikaye !


Usta eller tarafından binbir emekle dokunan bu şalların dokusuna bayılacaksınız. Naturel renklerden oluşan eşsiz renk skalası yeni favorilerinizin arasında yerini alacak diyebiliriz. Özel tezgahlarda ilmek ilmek dokuttuğumuz bu şallar; dokusundan rengine, ipliğinden etiketine, katlanmasından paketlemesine kadar senin için özenle hazırlandı.

Bir İplik Masalı !


Her renge farklı iplik karakterleri oluşturarak şallara özel görünümler ve naturel dokular kazandırdık. Qef’e özel renk tonlarıyla stilini tamamlayacak kombinler oluşturmanı kolaylaştıracak ve dokusunun ahengine kapılacağınız nefes alan bu şalları qefofficial.com’da ziyaret edebilirsiniz. 


Yorum Yap

Yorum Yapmak için Lütfen Giriş Yapın veya Üye Olun