Şal Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken 3 Temel Öncelik


1. Öncelik: Kumaş Kumaşın kalitesi görünümünüz ve sağlığınız için vazgeçilmez kriterlerinizden olmalıdır. Şalınızın terletmeyen, aynı zamanda başınızda kaymayan yapıda ve takacağınız mevsimine uygun kumaş türünde olması konforunuzu üst seviyeye çıkararak ideal bir mevsim görünümü sergilemenizi sağlarken kalitesiyle de lüks duruşunuzu destekleyecektir.


2. Öncelik: Renk Şalınızın rengine karar verirken gözünüze hitap etmesi ve zevkinize uygun olmasının yanında seçeceğiniz şal renginin ten renginize uygun olup olmadığına da dikkat etmelisiniz. İdeal bir uyum için ten tonunuza zıt renkli şallar tercih etmeniz yüzünüzü daha iyi bir şekilde ön plana çıkaracak ve daha net bir duruş sergilemenizi sağlayacaktır.


3. Öncelik: Desen Şalınızın desenli veya desensiz olması seçmiş olduğunuz kombininize göre değişecektir. Burada önemli olan doğru şal formunu bulmaktır. Hareketli desenleri olan elbisenizin üzerine takacağınız desensiz ve doğru renkte seçilmiş bir şal hoş silüetinizi desteklerken daha yalın bir şıklık yakalamanıza fırsat verecektir. Kıyafetinize uygun olmayan şal deseni ise büyük bir zevkle oluşturduğunuz kombininizin sönük kalmasına sebep olacaktır.

Bizler de QEF ailesi, olarak sizler için tüm bu öncelikleri göz önünde bulundurarak birbirinden güzel şal koleksiyonları oluşturduk. Bizi nerede bulacağınızı biliyorsunuz. Koleksiyonlarımızı keşfe davetlisiniz


Yorum Yap

Yorum Yapmak için Lütfen Giriş Yapın veya Üye Olun