Hakkımızda

İleri görüşlü, yeniliklere açık ve idealist bir kuruluş olan marka, Kadriye Baştürk tarafından 2016 yılında kuruldu. Eşsiz renk tonları ile muntazam işçiliği birleştirerek şal sanatını baştan yazan Qef, ilk mağazasını 2018 yılında Ümraniye’de açtı. Özgün ve zamandan bağımsız tasarımlarını en güzel şekilde müşterileri ile buluşturmayı misyon edinen Qef, lüks imajını tüm dünyayla tanıştırmayı vizyon edinerek birçok başarıya imza attı.

Kaliteli ürünler kullanılarak üretimi gerçekleşen şalları markanın hızla büyümesini ve adının duyulmasını sağladı. Kumaş kalitesi, formu ve renkleri ile başlangıcından bu yana ilgi gören marka, tutkulu bir müşteri kitlesi edindi. Kararlı duruşunun yanında, azim ve yenilikçi bakış açısı ile hareket ederek itibarını güçlendirmeye devam etti. Sürekli değişen sezonları takip ederek, yenilikçi tutumuyla kalıcı olmayı başaran marka, bu başarılarını 5'e ulaşan mağaza sayısı ile taçlandırdı.

2016 yılında kurduğu e-ticaret hizmeti ile bugün hala ürünlerini tüm dünyayla buluşturmaya, emin duruşuyla müşterilerine taze bir soluk getirmeye devam ediyor. İtibarımızın her geçen gün artmasından gurur duyuyoruz Qef, şal sanatını mükemmelleştiren, özgün ve yenilikçi bir ruha sahip, başarılı bir markadır. Trend odaklı ve modaya uygun tasarımlarını müşterisinin beğenisine sunmadan önce büyük bir titizlikle birçok farklı kontrol aşamasından geçiren Qef, detaylara gösterdiği özenle öncü şal markalarından biri olarak sektörde yerini aldı.

Ekibimiz İkonik bir markadan daha fazlası olan Qef, özgün ve eklektik tasarım anlayışına sahip, multidisipliner çalışma stilini benimseyen, enerjisini moda tutkusu ile birleştirmeyi başaran ekip arkadaşları ile adını geleceğe taşımaya devam ediyor. Tutkuluyuz Tutkulu ve yeniliğe açık bir görüşe sahip olan marka, göz alıcı estetiğe sahip şal koleksiyonları ile büyüyerek, gelişerek zirvedeki konumunu daha da güçlendirdi. İçinde müşterilerinin daha fazla kendisini bulması için özel olarak üretimi gerçekleşen şallarının sade silüeti, zarif dokusu ve Qef logosuyla modern tınısını hissettirdi.

Tasarım aşamasından üretim aşamasına kadar her süreci titizlikle takip ederek, özenle ürünlerini müşterileriyle buluşturdu. Her stile uyum sağlayan alternatif koleksiyonları ve zengin renk skalasıyla çok yönlü bir marka olmayı başararak çabasız lüks görünümü kolay hale getirdi.